Dominika, Kamil i Michalina

 Właściciele Apartamentów Lokum w Szklarskiej Porębie.

Poznajcie Dominikę, Kamila oraz ich córkę Michalinę​. Ich pasja do podróżowania i górskich wędrówek sprawiła, że stworzyli miejsce, gdzie każdy gość poczuje się wyjątkowo. Dominik i Kamil dbają o każdy detal, aby zapewnić maksymalny komfort i wygodę. Są otwarci, życzliwi i zawsze gotowi pomóc, co sprawia, że pobyt w ich apartamentach jest nie tylko przyjemny, ale też bezpieczny. Wybierając Apartamenty Lokum, możesz być pewien, że trafiasz w dobre ręce.

Dominika, Kamil i Michalina

 Właściciele Apartamentów Lokum w Szklarskiej Porębie

Poznajcie Dominikę, Kamila oraz ich córkę Michalinę. Ich pasja do podróżowania i górskich wędrówek sprawiła, że stworzyli miejsce, gdzie każdy gość poczuje się wyjątkowo. Dominika i Kamil dbają o każdy detal, aby zapewnić maksymalny komfort i wygodę. Są otwarci, życzliwi i zawsze gotowi pomóc, co sprawia, że pobyt w ich apartamentach jest nie tylko przyjemny, ale też bezpieczny. Wybierając Apartamenty Lokum, możesz być pewien, że trafiasz w dobre ręce.

Lokalizacja naszych apartamentów

Apartament Lokum
1 Maja

Formularz kontaktowy

Wypełniając formularz kontaktowy wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Apartamenty Lokum, w celu przedstawienia odpowiedzi na zadanie zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia Państwa zapytania. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Przysługuje Państwu również prawo wglądu do swoich danych i ich poprawiania. Pełny tekst na temat polityki prywatności / RODO znajdą Państwo tutaj.